ul. Szyb Bartosza 12, Ruda Śląska

Lakiernia samochodowa Tęcza - Ruda Śląska

Lakiernia przemysłowa Tęcza posiada posiada chronioną całodobowo halę roboczą o powierzchni 400m2. Posiadamy 8 stanowisk przygotowawczych, umożliwiających pracę z dużymi elementami oraz 2 bezpyłowe kabiny lakiernicze o długości 7m oraz 1 kabinę o długości 16m i wysokości 5m. Świadczymy usługi blacharskie i lakiernicze. W naszej ofercie znajduje się m.in. malowanie proszkowe.

Wśród specjalistycznych narzędzi używanych przez naszych wykwalifikowanych pracowników znajduje się między innymi pompa lakiernicza pozwalająca na szybkie i tańsze lakierowanie dużych elementów takich jak: zbiorniki, pojemniki, maszyny, samochody osobowe, cieżarowe czy autobusy.

Profesjonalna lakiernia przemysłowa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku usług związanych z lakiernictwem. W tej dziedzinie posiadamy duże doświadczenie i wieloletnią praktykę na rynku zachodnim. Działalność w branży lakierniczej rozpoczęliśmy w Niemczech a od 14 lat działamy w Polsce.
Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu i lakierowaniu zarówno maszyn i pojazdów przemysłowych, jak i konstrukcji ze stali i innych materiałów stosowanych w przemysle.

Naszym priorytetem jest staranność i najwyższa jakość wykonywanych usług.